10 תנוחות המין המובילות שכולם צריכים לנסות

10 תנוחות המין המובילות שכולם צריכים לנסות

מספר מילים 606

סקס הוא חלק חיוני בכל מערכת יחסים, אך לעתים קרובות הוא יכול להיות פחות מגרה כאשר אותה שגרה נעשית שוב ושוב. זה יכול להשאיר זוגות רבים מחפשים דרכים חדשות לתבל את חיי המין שלהם. החדשות הטובות הן שיש הרבה תנוחות סקס שם בחוץ לחקור וליהנות. מאמץ ללמוד תנוחות מין שונות היא דרך מצוינת לבנות אינטימיות וליהנות מחוויה מספקת יותר יחד. ריכזנו כאן עשר מתנוחות המין הנפוצות ביותר אך מהנות ביותר לזוגות לנסות.

מיסיונר

תנוחת המין הנפוצה ביותר היא התנוחה המיסיונרית המסורתית המאפשרת מגע קרוב במהלך יחסי המין ומאפשרת לבן הזוג למעלה שליטה על עומק ומהירות הדחיפה. האדם בתחתית יכול גם לשנות את תנועות הירך והתחתון שלהם במהלך יחסי מין כדי ליצור תחושות אינטנסיביות. מיסיונר יכול להיות מיקום נהדר עבור זוגות שרק מתחילים לחקור סקס, או עבור אלה שרק רוצים לשמור על דברים פשוטים.

דוגי סטייל

תנוחת מין קלאסית זו מעניקה לאדם למעלה שליטה רבה יותר על עומק ומהירות הדחפים תוך מתן גירוי ישיר לנקודת הג'י. דוגי סטייל הוא גם דרך מצוינת לחקור מין אנאלי, כפי שהוא נותן לבן הזוג על גבי תצוגה טובה של הישבן של בן הזוג שלהם. זו יכולה להיות דרך נהדרת להכניס חוויה הרפתקנית יותר לחדר השינה.

כפיות

כפיות היא דרך נהדרת לזוגות להתכרבל ולהתקרב במהלך יחסי מין. תנוחה זו נהדרת גם לזוגות המעוניינים לחקור מין אנאלי מכיוון שהדחפים יכולים להיות איטיים ועדינים יותר מאשר בסגנון כלבבי, ולבן הזוג מלפנים יש שליטה רבה יותר על המהירות והעומק.

הקאוגירל

תנוחת הקאוגירל מאפשרת לבן הזוג למעלה שליטה רבה על עומק ומהירות הדחפים שלו. זה הופך אותו לתנוחה נהדרת לגירוי הדגדגן מכיוון שהוא מרים את בן הזוג באגן הקדמי ויכול להפעיל יותר לחץ על הדגדגן. האדם מלפנים יכול גם ליהנות מנוף נהדר של בן זוגו בזמן שהוא בתנועה.

הקאוגירל ההפוכה

עבור וריאציה של תנוחת הקאוגירל, הקאוגירל ההפוכה רואה את בן זוגם למעלה פונה הרחק מהם. תנוחה זו יכולה להיות נהדרת לפגיעה בנקודת הג'י והיא נהדרת גם לחקר מין אנאלי מכיוון שלבן הזוג מלפנים יכולה להיות שליטה רבה יותר על התנועה והכיוון של הדחפים.

המספריים

המספריים הם מיקום נהדר עבור זוגות לחקור כפי שהוא יכול לספק זוויות מרובות של גירוי לשני בני הזוג. תנוחה זו מחייבת את בן הזוג למעלה למתוח את השותף בתחתית בעוד השותף למטה כורך רגל אחת סביב השותף למעלה. זו יכולה להיות דרך נהדרת לחוות את הריגוש של חדירה בו זמנית.

לחצו כאן
לעמוד ולמסור

תנוחת מין זו נהדרת לזוגות שרוצים לחקור גבהים חדשים. תנוחת העמידה והמסירה מחייבת את שני בני הזוג לעמוד זקוף זה מול זה. בן הזוג למטה כורך את רגליו סביב בן הזוג למעלה ומרים אותן למעלה כדי ליצור חוויה אינטימית יותר.

הלוטוס

תנוחה זו יכולה גם לספק מידה רבה של אינטימיות מכיוון שהיא דורשת משני בני הזוג להיות בתנוחת ישיבה זה מול זה. בן הזוג מלפנים כורך את רגליו סביב בן הזוג מאחור ומאפשר לו להתרחק. תנוחה זו נהדרת לזוגות שאוהבים להיות קרובים ומחוברים במהלך יחסי מין.

הבייגלה

אם אתם מחפשים לחקור תנוחת מין הרפתקנית אז בייגלה הוא בהחלט אחד שיש לקחת בחשבון. כדי להתחיל את השותף באמצע צריך לשכב על הצד שלהם עם ברך אחת מורמת. לאחר מכן, בן הזוג למעלה צריך לחגור את הברך הכפופה ולכרוך את רגליו סביב בן הזוג מאחור. זה יכול ליצור זוויות מרובות של תחושות עבור השותפים המעורבים.

עמידה

עבור זוגות שאוהבים לעמוד תוך כדי אינטימיות, תנוחת המין בעמידה יכולה להיות אופציה נהדרת. כדי להתחיל את השותף על התחתון יכול לעטוף את הידיים והרגליים סביב השותף על גבי. השותף למעלה צריך אז להחזיק בזהירות את השותף התחתון ולדחוף משם. תנוחות מין בעמידה יכולות להיות נהדרות עבור שני בני הזוג לחקור את הריגוש של להיות אינטימי בתנוחת עמידה.

כפי שאתה יכול לראות, ישנן אפשרויות רבות זמינות כשמדובר לחקור תנוחות מין שונות. מאמץ לצאת מאותה שגרה ישנה ולנסות משהו חדש יכול להיות דרך נהדרת לשמור על דברים רעננים ומרגשים בחדר השינה. עם עשר תנוחות המין המובילות האלה כולם צריכים לפחות לנסות אחד מהם!

בלוג סקס ויראלי מאמרים נוספים

איך להפוך לכוכבת פורנו: מדריך לכישרונות מבוגרים שואפים

פורנוגרפיה היא תעשייה המגלגלת מיליארדי דולרים, ומגיעה לקהל רחב והולך וגדל של צופים ברחבי העולם. בצורתו המוקדמת ביותר בתחילת המאה ה -20, פורנו נדחק לצללים של תעשיית הבידור למבוגרים. אבל במאה ה -21, יותר…

איך להפוך לכוכבת פורנו: מדריך לכישרונות מבוגרים שואפים

נערות ליווי: הצצה לתעשייה הצומחת

הכלכלה העולמית משתנה ללא הרף, ומי שמבין את היתרונות של קריירה יזמית עושה זאת במספרים הולכים וגדלים. זנות עדיין אינה חוקית במדינות רבות ברחבי העולם, אך הביקוש לשירותי מין ממשיך לגדול. כתוצאה מכך, ענף…

נערות ליווי: הצצה לתעשייה הצומחת

חינוך מיני: סקירה כללית של

חינוך מיני: סקירה כללית של מה שאנשים צריכים לדעת חינוך מיני הוא כבר זמן רב נושא שנוי במחלוקת בארצות הברית, כאשר הוויכוחים נמשכים על מי צריך להיות אחראי ללמד ילדים על מין וכיצד יש…

חינוך מיני: סקירה כללית של