ערב סרטים עם החברה שלי: ערב יפה צופה באמריקן ביוטי

ערב סרטים עם החברה שלי: ערב יפה צופה באמריקן ביוטי

מספר מילים 351

אין כמו ערב קולנוע נעים עם האחר המשמעותי שלך. זו ההזדמנות המושלמת להירגע, להתכרבל מתחת לשמיכה וליהנות זה מחברתו של זה. לאחרונה, לחברה שלי ולי היה ערב קולנוע והחלטנו לצפות בסרט הקלאסי, "אמריקן ביוטי". לא ידענו שזו תהיה חוויה מהפנטת ומעוררת מחשבה.

למי שלא ראה, "אמריקן ביוטי" היא דרמה משנת 1999 בבימויו של סם מנדס. הוא מספר את סיפורו של גבר בגיל העמידה, לסטר ברנהם, שמתאהב בחברתה הטובה ביותר של בתו, אנג'לה. כאשר חייו של לסטר מתחילים לצאת מכלל שליטה, הוא מתחיל לבחון ולהטיל ספק בשטחיות ובריקנות של חייו.

כשהתיישבנו על הספה, חברתי ואני התרגשנו סוף סוף לצפות בסרט עטור השבחים הזה. סצנת הפתיחה של אישה חופשייה רוקדת על מצע ורדים משכה מיד את תשומת ליבנו. הוויזואליה הייתה מהממת, והמוזיקה הוסיפה לאווירה החלומית. ידענו שמצפה לנו פינוק.

ככל שהסרט התקדם, שנינו נשאבנו לדמויות המורכבות ולמאבקים שלהן. חוסר שביעות רצונו של לסטר מעבודתו ומנישואיו, האובססיה של אשתו קרולין למראה חיצוני, ומאבקיה של בתם ג'יין עם הערכה עצמית היו קשורים זה לזה. מצאנו את עצמנו דנים בפחדים ובחוסר הביטחון שלנו, וכיצד מראה חיצוני וציפיות חברתיות יכולים לעתים קרובות להסיט אותנו מהרצונות האמיתיים שלנו.

אחת ההופעות הבולטות בסרט זה הייתה של קווין ספייסי, שגילם את לסטר ברנהם. התיאור שלו של אדם שעובר משבר אמצע החיים היה גם קומי וגם קורע לב. צחקנו על גישתו הסרקסטית והמרדנית, אך גם הזדהינו עם הסערה הפנימית שלו. שאר צוות השחקנים, כולל אנט בנינג כקרולין ות'ורה בירץ' כג'יין, סיפקו גם הם הופעות עוצמתיות שהותירו אותנו ביראת כבוד.

ככל שהסרט התקרב לסיומו, שנינו היינו שקועים לחלוטין בסיפור. הטוויסט המזעזע לקראת השיא הותיר את שנינו פעורי פה, והסיום הותיר אותנו מוטרדים ומוארים כאחד. לא יכולנו להפסיק לדבר על הסרט הרבה אחרי שהקרדיטים התגלגלו. זה עורר שיחות עמוקות על החברה, מערכות יחסים והמרדף אחר האושר.  

בסופו של דבר, ערב הסרטים שלנו עם "אמריקן ביוטי" היה חוויה יפה ובלתי נשכחת. לא לעתים קרובות סרט יכול לבדר, לעורר מחשבות עמוקות ולעורר דיונים משמעותיים בבת אחת. זה היה הלילה המושלם עם החברה שלי, ואנחנו לא יכולים לחכות להרפתקת ליל הסרטים הבאה שלנו. ואם לא הייתה לי חברה לראות סרטים ולהזדיין, הייתי מדלג על שלב הסרט עם נערות ליווי בקריות.

בלוג סקס ויראלי מאמרים נוספים

מדוע חינוך מיני מקיף חיוני לנוער של היום

בחברה של היום, הדיונים סביב חינוך מיני הפכו בולטים יותר ויותר. מוויכוחים על מה צריך ללמד בבתי הספר ועד דיונים על מתי ואיך לנהל את השיחות האלה עם צעירים, ברור שחינוך…

מדוע חינוך מיני מקיף חיוני לנוער של היום

ריפוי בעיות זיקפה: מדריך מקיף לשיקום הבריאות המינית

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שכיח המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. הוא מאופיין בחוסר יכולת להשיג או לשמור על זקפה מספקת ליחסי מין. למרות שלא מדברים על זה…

ריפוי בעיות זיקפה: מדריך מקיף לשיקום הבריאות המינית

העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: לחקור את המציאות שמאחורי הזוהר

כשאנשים שומעים את המונח "נערות ליווי", הם לעתים קרובות מקשרים אותו לשערורייה, מין ופעילויות לא חוקיות. נשים אלה נתפסות לעתים קרובות כמושאי תשוקה, המספקים את צרכיהם של גברים המוכנים לשלם עבור…

העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: לחקור את המציאות שמאחורי הזוהר