מה קורה כאשר אפל מציגה מוצרים חדשים

מה קורה כאשר אפל מציגה מוצרים חדשים

מספר מילים 294

זו כבר הפכה להיות מסורת שפעם בכמה חודשים חברת אפל, מהשמות הגדולים בעולם הסלולר, עורכת אירוע גדול ובו היא מציגה מוצרים חדשים, שירותים ושדרוגים. וכאשר האירוע הזה מתקיים כל העולם נושא את עינו ורוצה לראות מהם החידושים שאפל הביאה לשוק.

אבל האם חשבתם פעם כמה אנשים באמת משנים את סדר היום שלהם ומחליפים את הפעולות שהם בדרך כלל עושים, לצורך צפייה במסיבת העיתונאים של אפל? תובנות בעניין מגיעות אלנו דווקא מעולם הפורנו.

פורן האב, הוא אחד מאתרי הפורנו הידועים. מי מאיתנו לא צופה בפורנו. משם אנו תמיד לוקחים רעיונות לפני בילוי בדירות דיסקרטיות בבאר שבע. אבל זה כבא נושא אחר.

האתר מנטר באופן קבוע את תנועת הגולשים והוא מספק לנו תובנות מעניינות לבי האירועים של אפל.

אז מה קרה באירוע האחרון של אפל

בחודש ספטמבר האחרון חברת אפל ערכה את אותו אירוע מפורסם. האירוע התקיים ביום רביעי ואתר הפורנו החליט להשוות בין ניתוחי תנועת הגולשים בכל יום רביעי, לבין היום בו אפל ערכה את האירוע.

בדקות שלפני האירוע, התנועה אתר תאמה לממוצע של ימי רביעי. מכיוון שהאתר מסוגל גם לזהות את סוג המכשיר ממנו מגיעים הגולשים, הם הבחינו כי 15 שעה לפני תחילת האירוע כבר נרשמה ירידה בכמות הגולשים ממערכות IOS. כלומר אלו שיש להם עניין גדול יותר במוצרי אפל. כמות הגולשים ממכשירי אפל ירדה למעלה מ 4% כאשר האירוע החל. וזאת לעומת ירידה של 1.9% במכשירים האחרים.

הגולשים גילו עניין גדול במיוחד בשעוני אפל, וכאשר הוצג השעון החדש נרשמה ירידה דרסטית של 7.4%. גם משתמשי אנדרואיד הגיבו בצורה החזקה ביותר ברגעים אלו, אך שם הירידה עמדה על 3.4%.

כאשר אפל החלה להציג את הדגם החדש של אייפון 14 פרו, גולשי האנדרואיד החלו לאבד עניין וחזרו לצפות בפורנו. למעשה שיעורי הצפייה באותו רגע גברו על הצפייה הממוצעת. אך גולשי IOS המשיכו להיות מרותקים לאירוע. כמובן שבסוף האירוע גולשי אפל חזרו לפעילות האהובה עליהם….כעשרים דקות לאחר סיומו הייתה עליה של 5.1% בגולשי אפל.

בלוג סקס ויראלי מאמרים נוספים

מהו סקס טנטרי

אנחנו שומעים הרבה את המושג סקס טנטרי, וזה תמיד נשמע כמו משהו מפתה. אך האמת שלא כולנו מבינים במה מדובר. אז נכון, אולי זוהי לא בדיוק הפעילות עבור בילוי בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז, אלא יותר משהו…

מהו סקס טנטרי

יש סיבה לחלום על הבית

אתה יושב עכשיו בצבא וחולם על בית. כבר שבועיים לא יצאת והמפקד אמר שאם לא יהיה בלט“ם השבוע אתה יוצא. אתה כבר מדמיין את הבישולים של אמא, את החברים ואת התחושה הביתית. אבל יש עוד משהו שאתה…

יש סיבה לחלום על הבית