מהו סקס טנטרי

מהו סקס טנטרי

מספר מילים 300

אנחנו שומעים הרבה את המושג סקס טנטרי, וזה תמיד נשמע כמו משהו מפתה. אך האמת שלא כולנו מבינים במה מדובר. אז נכון, אולי זוהי לא בדיוק הפעילות עבור בילוי בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז, אלא יותר משהו שתרצו לעשות עם בת הזוג.

כל גבר רוצה למצוא את הדרכים לספק את האישה שלו יותר טוב. אך בדרך כלל עיקר תשומת הלב היא לביצועים וכל מה שקשור למישור הפיזי של קיום יחסי המין. סקס טנטרי מנסה ליצור את החיבור ברמה יותר גבוהה, וליצור חדירה שאינה מיאה לפורקן.

נכון, זה עשוי להישמע לחלקנו קצת מוזר. הרי כל הרגעים הללו שבהם אנו מזיעים ונותנים חזק, זה בשביל להגיע לאותה תחושה משחררת. אבל מסתבר שמי שילמד לעשות סקס טנטרי יצליח להשיג חיבור רגשני ורוחני מסוג אחר. ושלא לא תבינו לא נכון, הטנטרה אינה נגד אורגזמות. ניתן להגיע לאורגזמה, אך במקום סקס של כמה דקות, תוכלו ליהנות מחוויה טנטרית של שעות. ודווקא זה מה שיביא לאורגזמות חזקות יותר וחיי מין מספקים יותר.

איך מתחילים

אז זהו, לא באנו לכתוב לכם משהו כמו המדריך לטנטרה ב 5 שלבים. אנו בטוחים שתוכלו למצוא ספרים והדרכה רבה באינטרנט, אך ככל הנראה תצטרכו למצוא מורים העוסקים בזה ומקיימים סדנאות סקס טנטרי לזוגות. אתם לא צריכים לחפש את זה בהודו, תוכלו למצוא את זה גם בארץ.

האם מדובר במשהו קשה? שימוש במילה קשה נראה לנו קצת לא מתאים. אך בכל זאת הדבר דורש איזה מאמץ על מנת לתרגל את הדברים אשר עשויים להיות שונים מהצורה שבה אתם רגילים לקיים יחסי מין. אל תחשבו שסקס טנטרי דורש מכם גמישות ויכולות אקרובטיות יוצאות דופן. זה יכול להתאים לכל זוג הרוצה לעבוד יחדיו על המיניות שלו.

מי שכבר ניסה הכל וחושב שהוא יודע הכל על סקס, מוזמן לבוא לגלות גם צדדים חדשים. סקס טנטרי ילמד אתכם כיצד להרגיש את בני הזוג במלוא מובן המילה. אתם תחוו יחסי מין הנמשכים שעות, ומקרבים בין בני הזוג ומשפיעים על כל מערכת היחסים.

בלוג סקס ויראלי מאמרים נוספים

מדוע חינוך מיני מקיף חיוני לנוער של היום

בחברה של היום, הדיונים סביב חינוך מיני הפכו בולטים יותר ויותר. מוויכוחים על מה צריך ללמד בבתי הספר ועד דיונים על…

מדוע חינוך מיני מקיף חיוני לנוער של היום

ריפוי בעיות זיקפה: מדריך מקיף לשיקום הבריאות המינית

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שכיח המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. הוא מאופיין בחוסר יכולת להשיג או לשמור…

ריפוי בעיות זיקפה: מדריך מקיף לשיקום הבריאות המינית

העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: לחקור את המציאות שמאחורי הזוהר

כשאנשים שומעים את המונח "נערות ליווי", הם לעתים קרובות מקשרים אותו לשערורייה, מין ופעילויות לא חוקיות. נשים אלה נתפסות לעתים קרובות…

העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: לחקור את המציאות שמאחורי הזוהר