אוננות: הדרך האולטימטיבית להנאה עצמית

אוננות: הדרך האולטימטיבית להנאה עצמית

מספר מילים 277

אוננות היא פעילות בריאה ומהנה שיכולה להועיל הן לרווחתם הפיזית והן לרווחתם הנפשית של משתתפיה. במילים פשוטות, אוננות היא מעשה של הנאה עצמית המושגת באמצעות המגע שלך או באמצעות שימוש בצעצועי מין. בעוד שאוננות לא תמיד נחשבה מקובלת חברתית, הזמנים משתנים והאוננות מוכרת כאמצעי לשיפור לא רק הבריאות הפיזית, אלא גם הבריאות הנפשית והרווחה הכללית.

לאוננות יתרונות פיזיים רבים שיכולים להשפיע על בריאותו הכללית של האדם. לא רק שזה עוזר להקל על מתח וכל חרדה נלווית, אבל זה יכול גם לעזור להקל על כאבי מחזור ואי נוחות במהלך פעילויות אינטימיות. מכיוון שזו פעילות שניתן לעשות לבד, היא מספקת דרך קלה ובטוחה למישהו לחקור ולהרגיש בנוח עם הגוף שלו. אוננות יכולה גם לעזור עם נדודי שינה, עייפות, ניהול כאב וזרימת דם משופרת.

אבל אולי היתרון הגדול ביותר של אוננות הוא היכולת שלה לשפר את בריאות הנפש. אוננות מאפשרת לאנשים לטפח סביבה של אמון ואינטימיות עם עצמם, אשר יכולה לעזור להפחית תחושות של בדידות, חרדה ודיכאון. זה גם עוזר להגביר את ההערכה העצמית ואת הביטחון העצמי על ידי מראה שאתה יכול לספק את עצמך עם הנאה וסיפוק. בנוסף, אוננות יכולה להקל על הבנת הגוף והחשק המיני, מה שיכול לסייע בשמירה על יחסים מיניים בריאים עם בני זוג.

למרות היתרונות המבוססים הללו, אוננות עדיין אינה מקובלת בחברה שלנו ונחשבת לטאבו באופן כללי. הסטיגמה סביב אוננות נובעת ככל הנראה ממאות שנים של דיכוי וצנזורה של המיניות הנשית. עם זאת, זה מתחיל להשתנות ככל שאנשים הופכים פתוחים יותר ויותר לדבר על נושאים הקשורים למין.

למרות מה שלימדו אותנו, ברור שאוננות היא פעילות בטוחה ומועילה שיש לאמץ במלואה. אוננות היא ביטוי של טיפול עצמי שיכול לעזור להוביל לבריאות פיזית ונפשית משופרת. עבודה לקראת נרמול שיחות על אוננות יכולה לעזור destigmatize ו דמוניזציה שלה – בתורו, לטובת כולנו.

בלוג סקס ויראלי מאמרים נוספים

לחקור את העיר התוססת חיפה: פנינה נסתרת בישראל

על מורדות הר הכרמל ומשקיפה על מימיו הנוצצים של הים התיכון שוכנת חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל. לעתים קרובות מאפיל על ידי האחים הפופולריים יותר שלה, תל אביב וירושלים, חיפה היא פנינה נסתרת מחכה להתגלות על…

לחקור את העיר התוססת חיפה: פנינה נסתרת בישראל

מדריך מקיף לדירות דיסקרטיות: היסטוריה, מחלוקת ופרספקטיבה מודרנית

דירות דיסקרטיות, הידועים גם בשם דירות דיסקרטיות, הם מוסדות המציעים שירותי מין תמורת כסף. למרות שמקצוע זה קיים כבר מאות שנים, הוא נותר אפוף מחלוקת וטאבו. לאורך ההיסטוריה, דירות דיסקרטיות נתפסו הן בקסם והן בבוז, אך…

מדריך מקיף לדירות דיסקרטיות: היסטוריה, מחלוקת ופרספקטיבה מודרנית

רעננה: פנינה נסתרת בלב ישראל

כאשר מתכננים טיול לישראל, רוב המטיילים יש את הכוונת שלהם על העיר ההומה של תל אביב או על האתרים ההיסטוריים והדתיים של ירושלים. בעוד ששתי הערים הללו מציעות חוויות מדהימות, יש פנינה נסתרת צפונית לתל אביב…

רעננה: פנינה נסתרת בלב ישראל