אוננות: הדרך האולטימטיבית להנאה עצמית

אוננות: הדרך האולטימטיבית להנאה עצמית

מספר מילים 277

אוננות היא פעילות בריאה ומהנה שיכולה להועיל הן לרווחתם הפיזית והן לרווחתם הנפשית של משתתפיה. במילים פשוטות, אוננות היא מעשה של הנאה עצמית המושגת באמצעות המגע שלך או באמצעות שימוש בצעצועי מין. בעוד שאוננות לא תמיד נחשבה מקובלת חברתית, הזמנים משתנים והאוננות מוכרת כאמצעי לשיפור לא רק הבריאות הפיזית, אלא גם הבריאות הנפשית והרווחה הכללית.

לאוננות יתרונות פיזיים רבים שיכולים להשפיע על בריאותו הכללית של האדם. לא רק שזה עוזר להקל על מתח וכל חרדה נלווית, אבל זה יכול גם לעזור להקל על כאבי מחזור ואי נוחות במהלך פעילויות אינטימיות. מכיוון שזו פעילות שניתן לעשות לבד, היא מספקת דרך קלה ובטוחה למישהו לחקור ולהרגיש בנוח עם הגוף שלו. אוננות יכולה גם לעזור עם נדודי שינה, עייפות, ניהול כאב וזרימת דם משופרת.

אבל אולי היתרון הגדול ביותר של אוננות הוא היכולת שלה לשפר את בריאות הנפש. אוננות מאפשרת לאנשים לטפח סביבה של אמון ואינטימיות עם עצמם, אשר יכולה לעזור להפחית תחושות של בדידות, חרדה ודיכאון. זה גם עוזר להגביר את ההערכה העצמית ואת הביטחון העצמי על ידי מראה שאתה יכול לספק את עצמך עם הנאה וסיפוק. בנוסף, אוננות יכולה להקל על הבנת הגוף והחשק המיני, מה שיכול לסייע בשמירה על יחסים מיניים בריאים עם בני זוג.

למרות היתרונות המבוססים הללו, אוננות עדיין אינה מקובלת בחברה שלנו ונחשבת לטאבו באופן כללי. הסטיגמה סביב אוננות נובעת ככל הנראה ממאות שנים של דיכוי וצנזורה של המיניות הנשית. עם זאת, זה מתחיל להשתנות ככל שאנשים הופכים פתוחים יותר ויותר לדבר על נושאים הקשורים למין.

למרות מה שלימדו אותנו, ברור שאוננות היא פעילות בטוחה ומועילה שיש לאמץ במלואה. אוננות היא ביטוי של טיפול עצמי שיכול לעזור להוביל לבריאות פיזית ונפשית משופרת. עבודה לקראת נרמול שיחות על אוננות יכולה לעזור destigmatize ו דמוניזציה שלה – בתורו, לטובת כולנו.

בלוג סקס ויראלי מאמרים נוספים

פטישים מיניים: חקירת ההשפעה של תשוקות חריגות

כשזה מגיע למין, רוב האנשים מוכנים לחקור את הטעם האישי שלהם. בעוד שחלקם נוטים למפגשי "וניל", אחרים נהנים לתבל את הדברים במעט ניסויים. היכנסו לפטישים: פרקטיקות והעדפות מיניות שנוטות יותר לצד הקיצוני של הספקטרום הארוטי. בעוד שפעילויות מסוג זה יכולות לכלול כל…

פטישים מיניים: חקירת ההשפעה של תשוקות חריגות

אוננות: חקירת ההיסטוריה שלה, היתרונות והמיתוסים הסובבים אותה

אוננות היא פעולה של הנאה עצמית, והיא קיימת כבר אלפי שנים. בעבר, מוסכמות חברתיות וטאבו סביב המנהג הובילו להרבה בושה וסטיגמה; בתרבויות רבות, אוננות נתפסה כמשהו לא מוסרי וחוטא. כעת אנו ברי מזל לחיות בעידן שבו רבות מהגישות המיושנות הללו כלפי אוננות…

אוננות: חקירת ההיסטוריה שלה, היתרונות והמיתוסים הסובבים אותה

"ברוכים הבאים לחיפה, ביתם של השקיעות היפות בישראל"

לטבול את עצמך ביופי ובפאר של חיפה, ישראל. חיפה, הידועה בנופיה עוצרי הנשימה של הים התיכון, נחשבת לאחת הערים הנעימות ביותר לחיות בהן. מחופיה המדהימים ועד להיסטוריה העשירה שלה, גלו מדוע חיפה היא יעד מדהים כל כך בישראל. ביתם של הגנים הבהאיים…

"ברוכים הבאים לחיפה, ביתם של השקיעות היפות בישראל"